Winter Storm Hungary
A fórum lezárva.
Winter Storm Hungary
A fórum lezárva.
Winter Storm Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A FÓRUM BEZÁRVA | csak olvasható üzemmód
 
FőoldalFőoldal  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Miskolc, Opera-Rock Show!

Go down 
+14
Enkeli
boci
faragoj
Zotya
zsani23
vrynda
Szandrin
koko
hiiri
Suske
FanTom
Renny
Eszter
Kinga
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
concertphotos.hu
I Walk Alone
I Walk Alone



Belépett : 2010. Jun. 14.
Hozzászólások : 4

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Beszémoló   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 4:15 pm

Orsi írt egy beszámolót is....
Kód:
http://www.concertphotos.hu/beszamolok/766-tarja-turunen.html
Vissza az elejére Go down
bogi
I Walk Alone
I Walk Alone



Belépett : 2010. Jun. 16.
Hozzászólások : 2

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 EmptySzer. Jún. 16, 2010 10:55 pm

HÁt igen igaz hogy állapotosan nem vállalna ennyi fellépést, egyébként szuperul nézett ki!!!!
Lehet hogy tényleg vacsizott egy jót előtte!!! Razz
Vissza az elejére Go down
Enkeli
Die Alive
Die Alive
Enkeli


Belépett : 2010. Jun. 13.
Hozzászólások : 10

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 EmptySzer. Jún. 16, 2010 9:48 pm

Zotya írta:
hiiri írta:
Én bejutottam a pénteki próbára. Tarjával is találkoztam előtte, de annyira sokkolt engem is, hogy egy szót se bírtam kinyögni, és majdnem elájultam... Elég ciki volt. Sad De kaptam aláírást, meg puszit is, imádom Tarját! (L)


Basszus, hogy én sem tudtam erről a lehetőségről... Sad 😠 :bang:
Ha tudom, már pénteken letámadom Miskolc city-t!!! Very Happy

Nagyon terveztem, hogy legalább egy CD-t aláír, vagy képet, vagy csak egy fecnit... Tökmindegy, csak írjon, vagy beszéljen! Very Happy


Reméljük jövőre szerencsésebbek leszünk ha ellátogat újra! Smile
Akkor én is tuti hogy ott maradok még egy 2 órát is, ha kell, csak jöjjön ki Smile
Most nem tudtunk sokat maradni, kicsit hosszú az út Miskolcra.. :S
De jövőre, ha jön!!!!!! Sátort is viszek majd!! Smile Wink
Vissza az elejére Go down
Zotya
The Seer
The Seer
Zotya


Belépett : 2010. Jun. 09.
Hozzászólások : 32
Tartózkodási hely : Kecskemét

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 EmptySzer. Jún. 16, 2010 9:11 pm

Néztem a képeket... Smile
Szerintem nem úgy fest, mint aki kismama... Bár tény, hogy akad némi poci, dehát Istenem... Very Happy
Ha jól megnézem, még direkt jól áll neki! Very Happy

(Ha pedig babát vár, akkor csak szívből gratulálni tudok! Smile ) :nod:
Vissza az elejére Go down
Zotya
The Seer
The Seer
Zotya


Belépett : 2010. Jun. 09.
Hozzászólások : 32
Tartózkodási hely : Kecskemét

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 EmptySzer. Jún. 16, 2010 8:54 pm

hiiri írta:
Én bejutottam a pénteki próbára. Tarjával is találkoztam előtte, de annyira sokkolt engem is, hogy egy szót se bírtam kinyögni, és majdnem elájultam... Elég ciki volt. Sad De kaptam aláírást, meg puszit is, imádom Tarját! (L)


Basszus, hogy én sem tudtam erről a lehetőségről... Sad 😠 :bang:
Ha tudom, már pénteken letámadom Miskolc city-t!!! Very Happy

Nagyon terveztem, hogy legalább egy CD-t aláír, vagy képet, vagy csak egy fecnit... Tökmindegy, csak írjon, vagy beszéljen! Very Happy
Vissza az elejére Go down
zsani23
Die Alive
Die Alive
zsani23


Belépett : 2010. Jun. 07.
Hozzászólások : 19
Tartózkodási hely : Debrecen

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 EmptySzer. Jún. 16, 2010 8:09 pm

Az nekem is egyből feltűnt hogy gömbölyödik a pocak de utána én is belegondoltam abba,hogy enm hiszem hogy pont most vállalnának be egy babát mikor új album,turnék stb. bár ha becsúszott:)
Vissza az elejére Go down
koko
I Walk Alone
I Walk Alone



Belépett : 2010. Mar. 19.
Hozzászólások : 4

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 EmptySzer. Jún. 16, 2010 3:14 pm

Ha jól tudom már van lekötve őszre is jó pár koncertje.
Ha állapotos lenne, nem hiszem hogy bevállalta volna. Smile
Vissza az elejére Go down
Enkeli
Die Alive
Die Alive
Enkeli


Belépett : 2010. Jun. 13.
Hozzászólások : 10

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 EmptySzer. Jún. 16, 2010 1:55 pm

Aliafne írta:
Csajok csak emrt egy nőnek nincs síklapos hasa még nem lesz terhes.... :eak: Mellesleg az egy nagyon érdekesen szabott ruha.

Persze, lehet hogy épp egy nagyon vacsozázott elötte ^^ Wink
Meg azért nagyon durván metáloskodott, én nem tettem volna a helyében, ha....


Meg ha tényleg az lenne, nem vette volna fel azt a szép ruhát. Szerintem.
Bár kitudja, majd meglássuk Smile
Vissza az elejére Go down
Aliafne
I Walk Alone
I Walk Alone



Belépett : 2010. Jun. 13.
Hozzászólások : 6

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 EmptySzer. Jún. 16, 2010 1:36 pm

Csajok csak emrt egy nőnek nincs síklapos hasa még nem lesz terhes.... :eak: Mellesleg az egy nagyon érdekesen szabott ruha.
Vissza az elejére Go down
Enkeli
Die Alive
Die Alive
Enkeli


Belépett : 2010. Jun. 13.
Hozzászólások : 10

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 EmptySzer. Jún. 16, 2010 1:25 pm

bogi írta:
hello! csak én vettem észre vagy más is látta hosszú fekete ruhájában a kis gömbölyödő pocakot:)
:w00t: Én voltam terhes és ez nekem nagyon úgy nézett ki:) De lehet hogy tévedek, Youtube-os felvételeken nagyon jól látszik!!!

Ez nekem is feltűnt, de nem tudtam eldönteni! ^^


u.i:
http://picasaweb.google.com/106158303409974043731/TarjaTurunenMiskolciOperaRockShowClassicAndDivine#5482599154914644226
http://picasaweb.google.com/106158303409974043731/TarjaTurunenMiskolciOperaRockShowClassicAndDivine#5482599439103562050 bár ebbe a ruha sokat befolyásol szeirntem
Vissza az elejére Go down
bogi
I Walk Alone
I Walk Alone



Belépett : 2010. Jun. 16.
Hozzászólások : 2

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 EmptySzer. Jún. 16, 2010 1:22 pm

hello! csak én vettem észre vagy más is látta hosszú fekete ruhájában a kis gömbölyödő pocakot:)
:w00t: Én voltam terhes és ez nekem nagyon úgy nézett ki:) De lehet hogy tévedek, Youtube-os felvételeken nagyon jól látszik!!!
Vissza az elejére Go down
Aliafne
I Walk Alone
I Walk Alone



Belépett : 2010. Jun. 13.
Hozzászólások : 6

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 EmptyKedd Jún. 15, 2010 8:49 pm

Nagyjából másfélezren voltak a koncin az operafesztivál honlapja szerint.
Vissza az elejére Go down
hiiri
Die Alive
Die Alive
hiiri


Belépett : 2009. Dec. 07.
Hozzászólások : 21
Tartózkodási hely : Miskolc / Gödöllő

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 EmptyKedd Jún. 15, 2010 4:24 pm

Én bejutottam a pénteki próbára. Tarjával is találkoztam előtte, de annyira sokkolt engem is, hogy egy szót se bírtam kinyögni, és majdnem elájultam... Elég ciki volt. Sad De kaptam aláírást, meg puszit is, imádom Tarját! (L)
Vissza az elejére Go down
Eszter
Until My Last Breath
Until My Last Breath
Eszter


Belépett : 2009. Dec. 05.
Hozzászólások : 286

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 EmptyKedd Jún. 15, 2010 12:53 pm

Hát szerintem jóval többen mint 500an...Láttam,egy olyan képet is ahol látszott,hogy majdnem a kijáratig tele volt rajongókkal a jégcsarnok+akik oldalt ültek,(de inkább álltak ők is...) 5.kép:click
Vissza az elejére Go down
Enkeli
Die Alive
Die Alive
Enkeli


Belépett : 2010. Jun. 13.
Hozzászólások : 10

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 EmptyKedd Jún. 15, 2010 12:50 pm

Eszter írta:
Valaki tudja kb mennyien voltunk? Very Happy



Még 3 óra körül csak 30-an Razz
de aztán láttam hogy a lelátó is tele volt, plusz még lent
szerintem többen, mint 500 an,
Vissza az elejére Go down
Eszter
Until My Last Breath
Until My Last Breath
Eszter


Belépett : 2009. Dec. 05.
Hozzászólások : 286

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 EmptyKedd Jún. 15, 2010 12:39 pm

Valaki tudja kb mennyien voltunk? Very Happy
Vissza az elejére Go down
concertphotos.hu
I Walk Alone
I Walk Alone



Belépett : 2010. Jun. 14.
Hozzászólások : 4

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 7:12 pm

Kinga írta:
concertphotos.hu írta:
Hello!

Nálunk is találtok képeket a miskolci Tarja koncertről! Ez a link hozzá:
Kód:
Köszi a linket! Nagyon jók!


Neked meg a segítséget, ha jól tudom Te raktad ki a hivatalos oldal fórumára a linkünket:) Épp akkor regisztráltam, erre látom, hogy már ott van:)
Vissza az elejére Go down
Aliafne
I Walk Alone
I Walk Alone



Belépett : 2010. Jun. 13.
Hozzászólások : 6

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 5:13 pm

Köszönöm a kommenteket Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 424776184 :hug:
Vissza az elejére Go down
Suske
Die Alive
Die Alive
Suske


Belépett : 2010. Jan. 24.
Hozzászólások : 15

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 4:17 pm

Nem azért írom hogy irigykedjetek!
Pénteken mi is ott értesültünk arról, hogy már megy a próba és be lehet jutni rá.
Nekünk volt egy kapcsolatunk aki ott volt és azt mondta, boldog – boldogtalan bemehetett. Hát nem tudom, mi elmentünk és simán besétáltunk. Sajnos akkora már vége lett a próbának Sad viszont Tarja ott volt még a színpadon beszélgetett Mike Terrana-val.
Pakolásztak ott az emberkék, rakták össze a cuccokat.
Aztán kijöttek sorra a tagok Smile Megjelent a gitáros, a csellós. Kint neki álltak beszélgetni meg sörözgetni Smile
Aztán sasolgatom a színpadot majd egyszer csak Tarja ott mellettem sétálna el Smile Hirtelen sokkot kaptam és alig bírtam megszólalni de aztán kinyögtem ki vagyok és hogy egy fotót meg aláírást szeretnék. Természetesen egyből mondta, hogy persze! Smile Smile
Nagyon aranyos csajszi Smile Teljesen oda vagyok érte!!! (L)
Aztán a másnap…. Szombat…. :woohoo:
Nah ezt a napot szerintem sose felejtem el!! Smile bounce
Szombaton sikerült bejutnunk a FŐ próbára amit már a csarnokban tartottak ugye.
Amikor bejutottunk már ment a próba. Mike dobolt éppen. Aztán feltűnt Tarja is….
Ugye itt nem kell semmit sem mondanom Smile Smile
Rajtunk kívül nem sokan voltak. Leültünk egy padra és onnan ámultunk és bámultunk a barátnőmmel. Egyszerűen hihetetlen volt!!!
Egyik számnál oda integettünk Tarjának és oda köszönt a színpadról!! Nah ekkor vesztem el teljesen Smile Itt már a mosoly az arcomról levakarhatatlan volt :boogie2: és 1-2 dalnál (amit utána ugye koncerten is előadott Smile ) folyamatosan kirázott a hideg. A szó jó értelmében. Egyszerűen alig hittem el hogy ott lehetek!!! Fél 2-től volt a próba és sikerült végig bent lenni!!! :boogie2:
Leírhatatlan élmény volt!!!!
Csináltam pár képet meg felvételt telefonnal csak sajna a minősége nem lettek jók. De majd ha gondoljátok azért felteszem valahova!

Sajnos mi is mindenről ott értesültünk így nem tudtam volna a fórumozok többi tagjának. Sad Max. ha tudtam volna valaki számát!

Koncert után érdemes volt várni, mert kijött ugye aláírni. Sajnos csak kapun belül maradt amit megértek mivel elég fanatikus rajongok maradtak és szerintem szétszedték volna szegényt.
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 3:46 pm

concertphotos.hu írta:
Hello!

Nálunk is találtok képeket a miskolci Tarja koncertről! Ez a link hozzá:
Kód:
Köszi a linket! Nagyon jók!
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
concertphotos.hu
I Walk Alone
I Walk Alone



Belépett : 2010. Jun. 14.
Hozzászólások : 4

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 3:39 pm

Hello!

Nálunk is találtok képeket a miskolci Tarja koncertről! Ez a link hozzá:
Kód:
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 1:30 pm

koko írta:
Pl. egy ilyen próbára való bejutást és találkozót lehetett volna szervezni a klubtagoknak. Wink

Kérdezősködtem egy esetleges dedikálást illetően, és azt mondták, hogy nincs elég idő arra. Tehát valószínüleg arra sem lett volna igazán esély, hogy bejussunk a próbákra. Persze az nem kerülne nekik időbe, hogy mi ott vagyunk, és meghallgatjuk, viszont, ha már bejutott az ember, biztosan nem akar távozni aláírás meg kép nélkül. Razz Szóval... Következő alkalommal hátha sikerül valamit összehozni. Smile

---

Képek és blog bejegyzések a próbákról:
http://krap.blog.hu/2010/06/11/tarja_turunen_keresve_a_szavakat
http://krap.blog.hu/2010/06/11/tarja_turunen_egy_jobb_geppel
http://krap.blog.hu/2010/06/12/tarja_turunen_a_miskolci_nemzetkozi_operafesztivalon_f_proba
http://krap.blog.hu/2010/06/13/miskolci_nemzetkozi_operafesztival_opera_rock_show_tarja_turunen_classic_and_divine

---

Én őszintén szólva nem bánom, hogy nem voltak csak zenekarra épített darabok. Vagyis.. az nem lett volna gond, ha van 1-2, legyen 3, elvégre Tarja múlt évi turnéjában is szólózott Mike meg Doug, viszont azt is figyelem előtt kell tartani, hogy Tarja nem egy együttes. Az Epica-nál például a hangszeres darabok alatt, ha Simone nem is énekelt, ott volt a többi tag, Tarja esetében, viszont, ha Tarja nincs akkor nem igazán van értelme az egésznek. (Ne értstek félre, én tényleg szeretem meg tisztelem az együttesét, de nem mindenki van így vele, sokan még a tagok nevét sem tudják.)
Egy szóval szerintem ezt nem igazán lehet az Epica-hoz hasonlítani. És nem is csak emiatt, hanem Tarja meg ők más-más műfajt játszanak. (Ez inkább egy az ORS fórumán levő hozzászólásnak válaszává sikeredett, na de mindegy.)

@Aliafne: Írtam. Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 424776184
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Aliafne
I Walk Alone
I Walk Alone



Belépett : 2010. Jun. 13.
Hozzászólások : 6

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 1:28 pm

Akinek tényleg őszintén tetszett a koncert, kérlek hagyjatok pár sort, üzenetet a fesztivál Vendégkönyvében:
http://operafesztival.hu/index.php?option=com_phocaguestbook&view=phocaguestbook&id=1&Itemid=135&lang=hu

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 424776184 :headbang: I love you :typerhappy: :eager:


A hozzászólást Aliafne összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 14, 2010 1:57 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
koko
I Walk Alone
I Walk Alone



Belépett : 2010. Mar. 19.
Hozzászólások : 4

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 12:47 pm

A koncert nagyon jó volt, kár hogy nem fogják kiadni semmilyen formában. Sad
El tudtam volna még hallgatni, bár szünettel együtt bő két órás volt, mégis nagyon rövidnek tűnt. Smile
Két dolgot miatt vagyok csak kicsit csalódott. Az egyik a közönség viselkedése, a komolyzenei részek alatt sokan elkezdtek beszélgetni, zúgolódni, hallhatóan sok embert nem kötött le, és ezzel eléggé zavarták az előadás élvezhetőségét. A másik a zenei összeállítás. Az előző operarockshowkon voltak komolyzenék, filmzenék stb. átdolgozásai, itt ez elmaradt. Tarja zenekara kizárólag a saját dalokat játszotta, a többi dal kizárólag szimfónikus és kórus kísérettel ment. Szívesen meghallgattam volna valami rockos átiratot is. Very Happy

Összességében rendkívüli koncert volt, nagyot ütött a Whitesnake feldolgozás és az új album dalai is nagyon jók, különösképpen a jó kis dinamikus James Bondos. Smile

Csak egy dolgot sajnálok nagyon, hogy nem sikerült Tarjával találkoznom. Sad
Vissza az elejére Go down
koko
I Walk Alone
I Walk Alone



Belépett : 2010. Mar. 19.
Hozzászólások : 4

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 11:40 am

Suske írta:
Mi már pénteken ott voltunk Miskolcon a barátnőmmel és jó volt mivel ott derült ki, hogy volt egy próba ahova bárki bemehetett. Sikerült nekünk is bemenni, igaz a próbát lekéstük sajnos, viszont sikerült elcsípni Tarját Smile sikerült közös képet is készíteni vele Smile és persze cd-t is dedikálta névre szólóan Smile.
Egy igazán nagyon kedves és aranyos csajszi!!!
Amúgy sokkot kaptam mikor kijött és mellettem elment (majdnem) Very Happy (L)
Élményekben gazdag hétvége volt!!! (L) 👼
Kár, hogy nem lesz kiadva Sad cd-én a koncert Sad

Mázlista! Smile
Pl. egy ilyen próbára való bejutást és találkozót lehetett volna szervezni a klubtagoknak. Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Miskolc, Opera-Rock Show!
Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Going to Miskolc
» Koncert: Tarja Turunen, Rock Meeting , Debeljača, Szerbia. 25. Jun 2011

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Winter Storm Hungary :: TARJA :: Koncertek-
Ugrás: