Winter Storm Hungary
A fórum lezárva.
Winter Storm Hungary
A fórum lezárva.
Winter Storm Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A FÓRUM BEZÁRVA | csak olvasható üzemmód
 
FőoldalFőoldal  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Miskolc, Opera-Rock Show!

Go down 
+14
Enkeli
boci
faragoj
Zotya
zsani23
vrynda
Szandrin
koko
hiiri
Suske
FanTom
Renny
Eszter
Kinga
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Zotya
The Seer
The Seer
Zotya


Belépett : 2010. Jun. 09.
Hozzászólások : 32
Tartózkodási hely : Kecskemét

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 EmptySzer. Jún. 30, 2010 8:15 pm

Nagyon bizarr ez a rajzfilmes dolog...
Persze így sokkal hatásosabb, hogy már ismertem a NW-es verziót... Smile

De, ha jól emlékeszem ez egy finn népdalból lett "átvéve"... (javítsatok ki, ha nem jól tudom!)
Vissza az elejére Go down
FanTom
Die Alive
Die Alive



Belépett : 2009. Dec. 12.
Hozzászólások : 24

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 9:55 pm

Én 2001-ben hallottam egy számot a TV-ben, amikor se előadót se számcímet nem tudtam. Imádtam már akkortól, de csak 2004-ben hallottam megint a számot és tudtam meg az együttes nevét. Onnantól totál bele voltam habarodva a Nw-be, és mint később kiderült inkább Tarja hangjába és nem úgy az együttesbe. (Bár Marco-val énekelt operaház fantomját 2-3 hetente mindig megnézem azóta is Smile )

2001-ben, egyébként a Walking in the Air volt egy koncert felvétel ki mit tud jellegű tv adásban (bár már nem biztos semmi így 9 év távlatából Smile fehér ruhában és műhó szállingózótt. Totál oda voltam meg vissza Smile Ha látná valaki azt valhol bökjön egy linket, köszi Smile

A "kidobás" után keresgéltem olyan bandákat akiknél ilyen képzett hangú énekesnő volt szimfónikus metál stílusban. (Szerencsére a NW elég jól elindította ezt a műfajt.)

:headbang: :headbang: :headbang:

És egy kis elkalandozás, ha nem haragszotok...
Hála az internetnek rájöttem hol is hallottam életemben először a WitA-t. Volt egy Snowman nevű kis rajzfilm ami a maga nemében, hogy kézzel rajzolt igazi kis műremek.
https://www.youtube.com/watch?v=PeVaj4zkWy0&feature=related Fiatal anyukáknak ajánlom gyereknek megnézésre. Nagyon fiatal voltam amikor láttam, és bár én is angolul láttam gyerekként imádtam (a Tom és Jerryvel egyetemben Very Happy Bocs, elkalandozás befelyezve
Vissza az elejére Go down
Eszter
Until My Last Breath
Until My Last Breath
Eszter


Belépett : 2009. Dec. 05.
Hozzászólások : 286

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 1:29 pm

A show-elemekkel kapcsolatosan szerintem az is közrejátszott,hogy több komolyzenei darab is volt a setlist-en,és a koncert is inkább olyan jellegű volt(jó,volt pár kivétel,de na...),és nem igazán talált volna oda az a nagy felhajtás.
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 12:50 pm

Lángok összesen egyszer voltak Tarja koncerten, amikor egy finn fesztiválon lépett fel tavaly. Razz
Tarja azt mondta, hogy számíthatunk valami különösebbre a WLB turnéja alatt, szóval majd meglátjuk.

Bár néha egy egyszerű koncert lekörözhet bármilyen effekteket, lángokat meg tüzijátékokat. Wink (Tapasztalatból mondom.)
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
vrynda
Die Alive
Die Alive
vrynda


Belépett : 2010. Jun. 06.
Hozzászólások : 16
Tartózkodási hely : Budapest

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 1:15 am

Zotya! Osztom a "show-elemek hiánya" témában is a véleményed. Mi is beszéltük a koncert előtt, hogy igazán lehetnének valamilyen effektek még a füstön kívül. Mikor az orrunk előtt próbálgatták a füstgépet, a jóhumorral megáldott haverom azt találta mondani: Na, így készül a füstölt Tarja! Smile)
Tényleg jót tett volna egy kis lézer, avgy több fényeffekt. Egy Pecsás NW koncerten, ha jól emlékszem, 2004-ben a Once turnén voltak lángnyelvek és konfetti, meg speciális fények. Nagyon nagyot dobtak a hangulaton. De ahogy mondod, tényleg mindegy, csak énekeljen....I need You to sing for me my love... Smile
Vissza az elejére Go down
vrynda
Die Alive
Die Alive
vrynda


Belépett : 2010. Jun. 06.
Hozzászólások : 16
Tartózkodási hely : Budapest

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 1:08 am

Sziasztok!

Hát, minden Tarja-rajongnak kívánom, hogy amíg él, esetleg feltalálják az időutazást, hogy vissza tudjon menni az időben meghallgatni és megnézni egy Nigtwish-sel való koncertet...aki nem látott ilyet, annak azért, hogy lássa Őket EGYÜTT, aki pedig sok ilyen koncerten ott volt, annak pedig azért, hogy újra láthassa Őket így. Ebbe a körbe persze "belekívánom" magamat is - önző módon. Sajnálom, hogy Te sem, Kinga, és mint írtad Kinga után, Te sem láthattad Őket így, Zotya. Valami gyönyörűségesek és frenetikusak voltak azok a koncertek! ...de hát Tarja egyedül, azaz, az új bandájával is az! De emlékszem, miután feloszlottak, jópárszor elbőgtem magam amiatt, hogy sohasem élhetem át újra azt az élményt, és soha sem láthatjuk már Őket együtt a színpadon. 1-2 évig nem is bírtam megnézni az End of an Era koncert DVD-t... Na de aztán az a nagy kedvencem már rég, mert tudom, hogy Tarjának így a legjobb, Nightwish koncertre meg azóta nem is mentem...nekem az már csak egy olyan zenekar, ami hasonlít a Nightwishez. Szeretem, szeretem, persze, jó a zenéjük, olyan az egész, mintha az az egy kedvenc zenekarom 3 különálló dologgá válna... Az "új" lány hangja sem rossz, de nem abban az együttesben kéne énekelnie...na, de ez a topic most nem erről szól, bár ezzel is csak Tarját próbálnám dicsőíteni. Az Ő nyomába senki sem ér fel, és nem csak hogy különleges hangja van, nekem Ő A HANG. Smile

Fura, hogy mindenki magyjából csak ezt a Miskolcos topicot használja/olvassa. Smile) [/quote]

Igazad van, de hát ez a koncertélmény most olyan friss... Smile és asszem olyan nagy horderejű is, hogy sokáig élénkek maradunk ezen a topicon. Very Happy De kösz a figyelmeztetést, tényleg figyelnem kellett volna, hogy oda már feltetted az interjút. Smile
Vissza az elejére Go down
Zotya
The Seer
The Seer
Zotya


Belépett : 2010. Jun. 09.
Hozzászólások : 32
Tartózkodási hely : Kecskemét

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 EmptyPént. Jún. 25, 2010 1:26 pm

Kinga írta:
Fura, hogy mindenki magyjából csak ezt a Miskolcos topicot használja/olvassa. Smile)


Mert ez friss és üde... Very Happy

Amúgy tényleg nagy ajándék a világnak Tarja.
Én sajnos koncertjére még nem tudtam eljutni, csak erre a Miskolcira, viszont 99 óta követem a munkásságát, amennyire tudom... Razz
De most ez a júni 12 annyira tetszett (összevetve eddigi zenekarok koncertjeinek tapasztaltaival!), hogy tuti ott kell lennem, ha legközelebb jön hozzánk. (Ha tehetném külföldet is bevállalnám, de sajnos várnom kell a következő látogatásáig... :blushes: )

Viszont megjegyzés a koncerthez:
Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én kicsit hiányoltam a show jelleget egy ekkora buliból.
Gondolok itt arra, hogy ha már megszervezték, hogy élő kórus, élő nagyzenekar, akkor kicsit áldozhattak volna még a látványra is többet.
Én eleve kicsit magasabb színpadot kértem volna, illetve több effektet, gobókat, lézert, némi ködöt, esetleg a kórus fölé egy ledfalat vetíteni, stb...
Szerintem egy ilyen kaliberű előadó alap felállásban megérdemelte volna!!! (Nagyon sok "gyengébb", kisebb kaliberű hazai előadók, kisebb volumenű koncertjére telepítenek ilyeneket, és egy ilyen koncertre pedig nem?! :S Szerintem nem dobott volna sokat a technika árán... )

Szóval én sajnálom kicsit ezt, mert ez a buli tényleg megérdemelte volna!!! Very Happy De mindentől függetlenül azt kell mondjam, hogy ha Tarja egy szál gitár/zongora kísérettel csupán akusztikusan énekelt volna, nekem az is egy életre szóló élmény lett volna!!!! Smile

(Nem tudom miért, de nagyon különlegesnek találom a hangját!!! 👏
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 9:09 pm

Szerencsés vagy, hogy olyan rég óta követheted a karrierjét. Sokat adnék, ha elmehetnék egy nagyon-nagyon régi koncertjére a Nightwishel. Smile

vrynda írta:

ui.: Szerintem sem vár babát Tarja, ha már így látszana, bejelentették volna már biztosan, és akkor szerintem sem lennének őszi koncertek...de reménykedem benne, hogy lesz gyerekük...gondoljatok csak bele, milyen jó lesz neki, ha elalvás előtt énekel majd neki az anyukája... Smile

Szerintem nem biztos, hogy bejelentenék, sőt... Razz Viszont azt sem hiszem hogy babát várna. A tavasszal mondta hogy majd szeretne, de még nincs itt az ideje. Valami azt sugja, hogy majd a WLB-s időszak után... Razz

Bocs a "rejtett" linkekért, de gondoltam praktikusabb, ha kattintásra jelennének meg, mintsem, hogy végig ott díszelegjenek. Razz

vrynda írta:
Tyhű, ezt láttátok?
http://www.nlcafe.hu/sztarok/20100617/nincs_olyan_ember_aki_ne_hazudott_volna_/
Egy interjú Tarjával a Nők Lapja cafén! Smile

Betettem ezt tegnap az interjús topicba. Smile

Fura, hogy mindenki magyjából csak ezt a Miskolcos topicot használja/olvassa. Smile)
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
vrynda
Die Alive
Die Alive
vrynda


Belépett : 2010. Jun. 06.
Hozzászólások : 16
Tartózkodási hely : Budapest

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 2:25 pm

Tyhű, ezt láttátok?
http://www.nlcafe.hu/sztarok/20100617/nincs_olyan_ember_aki_ne_hazudott_volna_/
Egy interjú Tarjával a Nők Lapja cafén! Smile
Vissza az elejére Go down
vrynda
Die Alive
Die Alive
vrynda


Belépett : 2010. Jun. 06.
Hozzászólások : 16
Tartózkodási hely : Budapest

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 2:14 pm

Bocsánatot kérek, tényleg velem van a hiba, rájöttem, hogy a "linkek" szóra kell kattintanom. Smile Köszi...
Vissza az elejére Go down
vrynda
Die Alive
Die Alive
vrynda


Belépett : 2010. Jun. 06.
Hozzászólások : 16
Tartózkodási hely : Budapest

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 2:05 pm

Sziasztok! Smile

A koncert óta nem is néztem fel ide. Azt már kár mondanom, hogy ez valami egészen-egészen-egészen fantasztikus volt, hiszen tudjátok Ti is, és meg is tárgyaltátok, no de csak nem bánjátok, ha én is felidézem az emlékeket kicsit... 👼 A kórus és a zenekar zseniális volt, sokkal jobbak voltak, mint a próbák videóján, alig volt különbség az albumon hallhatónál! Bár az tényleg igaz, hogy az első sorból nem a max hangerővel hallatszottak, de én nagyon elégedett voltam! Az új számok is nagyon jók, az operaáriák meg mennyeiek voltak! Smile Az Operaházt fantomját /és még pár NW számot, mondjuk a Ghost Love Score-t/ én is hiányoltam, de rájöttem, hogy ez így volt tökéletes. De az Angels fall first szépségére már nincsenek szavaim...

Magassarkú cipő: hát, igen, Tarja minden szinten egy parafenomén. Very Happy Az Anyukám és a barátnőm is egy ugyanolyan kaliberű cipőben állta végig a koncertet...én ezt nem tudom megérteni. O_O
Anyunak már a 4. koncert volt ez, imádta, Veszprém mellől jött el odáig. A barátnőm először látta Tarját, nem győzött ámuldozni, hogy mekkora művész. Smile

Nem tudom, az én gépemmel van-e gond, vagy velem, de nem látom a letölthető, 60 perces video linkjét. El tudná nekem valaki küldeni priviben? Mi is felvettünk néhány számot és képeket is készítettünk, de sajnos még nem láttam őket, mert nem az enyém volt a gép... Ha megkapom őket, küldöm majd a linket!

Én is sajnálom, hogy nem tudtam a próbáról, vagy hogy nem maradtunk ott a show után, de nekünk is autóznunk kellett még pár órát Pestig. Kalandos volt az az este nem csak a koncert miatt, hanem mert - hála Istennek mikor már Pesten voltunk - leszakadt a kipufogónk. Very Happy

Érdekes, hogy Tarja már majd' 10 éve a legnagyobb kedvencem, ez volt a 8. koncert, amin ott voltam, de mégsem sikerült sose találkoznom Vele... Sad Az első koncert előtt, amin voltam, még 2001-ben a Szigeten, már majdnem én jöttem volna, amikor befejezték az autogrammosztást. Akármilyen más zenekar koncertjén voltam, szinte mindegyiknek a tagjaival találkoztunk a végén, beszélgettünk, vagy együtt ittunk, de Tarjával mindössze néhány kedves mosolyt váltottam sokszor az első sorból, és ez így történt most is...és ez többet is ér Glenn Benton puszijánál, a Corpsegrinderrel való sörözésnél, de még Marco Hietela koncerten körbeadott cigijénél is. Smile) ...sokkal bugyutább dolgok is ezek, mint az, amit Tarja hangja és zenéje adott nekem az egész életemben. Nagyon hálás vagyok a Jóistennek, hogy Tarját a világnak adta. 🙇

ui.: Szerintem sem vár babát Tarja, ha már így látszana, bejelentették volna már biztosan, és akkor szerintem sem lennének őszi koncertek...de reménykedem benne, hogy lesz gyerekük...gondoljatok csak bele, milyen jó lesz neki, ha elalvás előtt énekel majd neki az anyukája... Smile

Szép napokat!
vrynda
Vissza az elejére Go down
Zotya
The Seer
The Seer
Zotya


Belépett : 2010. Jun. 09.
Hozzászólások : 32
Tartózkodási hely : Kecskemét

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 EmptySzer. Jún. 23, 2010 10:45 pm

Én is megnéztem... Elég korrekt!
Jó, hogy van egy összevágott felvétel a koncertről... Very Happy Ha már nekem nem sikerült még egy jó képet sem készíteni... :S 😠

Tényleg köszi!
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 EmptyKedd Jún. 22, 2010 12:31 pm

Tényleg jó minőségű, szerintem megéri letölteni. Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 424776184
Kellemesen nézhető, nincs remegő kamera, útban levő kezek, dübörgő hang vagy hasonlók.
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
FanTom
Die Alive
Die Alive



Belépett : 2009. Dec. 12.
Hozzászólások : 24

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 EmptyKedd Jún. 22, 2010 11:15 am

Tényleg jó minőségű felvétel? Hang is tuti? bár gondolom nem lesz egy 5.1, de remélem, hogy jó minőség?
Vissza az elejére Go down
Eszter
Until My Last Breath
Until My Last Breath
Eszter


Belépett : 2009. Dec. 05.
Hozzászólások : 286

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 EmptyVas. Jún. 20, 2010 12:37 pm

Köszi savafan! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 EmptyVas. Jún. 20, 2010 11:43 am

Itt letölthető egy 60 percnyi felvétel, DVD-minőségben, a koncertről:

savafan írta:
here is about 60 minutes from the show on DVD!
i recorded some full songs. this dvd is without any editing.
anybody can downloading the files, but ONLY TO A NEXT SUNDAY!!!!
i wll DELETING ALL FILES AT 27.06.2010. evening!! be fast:)

A linkek:
Köszönet érte savafan-nak. Smile
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Zotya
The Seer
The Seer
Zotya


Belépett : 2010. Jun. 09.
Hozzászólások : 32
Tartózkodási hely : Kecskemét

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 11:54 pm

Ja-ja... Smile
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 11:44 pm

Mi 2x6 órát utaztunk, tavaly meg 2x9-et, ha már itt tartunk. Razz
És ne feledkezzünk meg azokról sem akik az Államokból, meg Mexikóból jöttek.
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Zotya
The Seer
The Seer
Zotya


Belépett : 2010. Jun. 09.
Hozzászólások : 32
Tartózkodási hely : Kecskemét

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 11:32 pm

Nem tudom, kinek volt gond a 1.5-2 óra, de így zárójelben jegyzem meg, én majd 4 órát kocsikáztam odafelé, aztán majd 3-at haza.
És úgy érzem rettenetesen megérte! Ha holnap lehetne, újra mennék!!! Very Happy :boogie2:
Sőt, most még a hátsó bejáratnál is várnék a koncert után!!! :eager:
De még mennyire! Very Happy :headbang:
Vissza az elejére Go down
Aliafne
I Walk Alone
I Walk Alone



Belépett : 2010. Jun. 13.
Hozzászólások : 6

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 11:22 am

concertphotos.hu írta:
Orsi írt egy beszámolót is....
Kód:
http://www.concertphotos.hu/beszamolok/766-tarja-turunen.html

Orsi, Enkeli köszi a beszámolót! Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 424776184

Kicsit sajnálom hogy Magyarországon ekkora gond 1.5-2 órát utazni egy különleges koncertért, míg 20 országból egy nyekkenés nélkül jöttek az emberek.
És az Epica koncertről nem készült DVD, csak CD. DVD-t a Therion adott ki. Wink
Vissza az elejére Go down
Zotya
The Seer
The Seer
Zotya


Belépett : 2010. Jun. 09.
Hozzászólások : 32
Tartózkodási hely : Kecskemét

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 11:39 pm

Osztom az előttem író véleményét!!!
Napokkal utàna is teljesen borzong a hátam,ha a koncertre gondolok!Smile
Tarja 1 Istennő!
Imàdom,ahogy énekel!!!B-)
Vissza az elejére Go down
FanTom
Die Alive
Die Alive



Belépett : 2009. Dec. 12.
Hozzászólások : 24

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 10:10 pm

Eltelt már pár nap, de még mindig a hatása alatt vagyok a koncertnek. Nagyon jó volt. Teljesen oda vagyok meg vissza. Főleg, ahogy pakolásszák fel a képeket, videókat a rajongók.
Az első sorokból nemigen lehetett hallani a szimfónikusokat a legtöbb számnál úgy elnyomta Mike (az állat) Terrana dobolása. (bár itt jegyzem meg, hogy élőben most láttam őt első alkalommal és ő is nagy hatással volt rám)

Egyetlen negatívum az volt, hogy nem volt az Operaház fantomja Sad Az itt nagyon helyén való lett volna, elhozhatta volna Tarja az édes testvérét akivel lenyomta 2007-ben az emített számot. (amiről én ott lemaradtam sajna) No de sebaj, nagyon ott volt a The Reign, Oasis... meg a többi szám is Smile

Azt gondolom Tarja most kapott a legnagyobb ovációt többször is látszott hogy már kezdené, de mi csak örülünk neki
:headbang: Tarja, Tarja, Tarja, Tarja, Tarja, Tarja, Tarja, Tarja, Tarja, Tarja, Tarja, Tarja :headbang:
Vissza az elejére Go down
concertphotos.hu
I Walk Alone
I Walk Alone



Belépett : 2010. Jun. 14.
Hozzászólások : 4

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: képek   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 10:02 pm

Köszi!

Tök jó, kaptunk egy levelet a brazil Tarja fun clubtól, hogy elkérhetik-e képeinket.Már ki is rakták!Tök zsír:)
Vissza az elejére Go down
Enkeli
Die Alive
Die Alive
Enkeli


Belépett : 2010. Jun. 13.
Hozzászólások : 10

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 5:32 pm

concertphotos.hu írta:
Orsi írt egy beszámolót is....
Kód:
http://www.concertphotos.hu/beszamolok/766-tarja-turunen.html

Köszi!! Szééép!!
Mókás volt az a "ha le esik nyakát töri…" rész! Smile Én is csak ámultam, hogy hogy mozog abban a cipellőben. Én meg kb. 3 m-t tudnék megtenni benne XD.
Vissza az elejére Go down
Enkeli
Die Alive
Die Alive
Enkeli


Belépett : 2010. Jun. 13.
Hozzászólások : 10

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 5:26 pm

Én is írogattam, bár nem lett valami nagy durr :S Reggel, gyorsan egy óra alatt megírtam, aztán nekiálltam tanulgatni. Utána meg át se olvastam Smile csak azt akartam, hogy mások is hadd tudják meg mit hagytak ki XD. Nah, jó. Végülis a fórumon, ahova írtam senki nem volt rá kíváncsi Sad (érdekes...)
szóval : http://www.ld50.hu/thread/ld50/music/afterparty
az első hozzászólás Smile megtaláljátok, ha nagyon akarjátok Wink

Ui. Szintén egy fanatikus koncertbeszámolója, aki nem tudta kifejezni, mennyire, de mennyire ^^ jó volt, szép volt minden, és gyönyörű, kisugárzó volt "Valaki" Smile nem is akárki!!!!! Smile
jah, és még valami, tudom hogy sok mindent kihagytam! De nem volt kedvem javítgatni :S Majd legközelebb Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Miskolc, Opera-Rock Show!
Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Going to Miskolc
» Koncert: Tarja Turunen, Rock Meeting , Debeljača, Szerbia. 25. Jun 2011

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Winter Storm Hungary :: TARJA :: Koncertek-
Ugrás: