Winter Storm Hungary
A fórum lezárva.
Winter Storm Hungary
A fórum lezárva.
Winter Storm Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A FÓRUM BEZÁRVA | csak olvasható üzemmód
 
FőoldalFőoldal  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Miskolc, Opera-Rock Show!

Go down 
+14
Enkeli
boci
faragoj
Zotya
zsani23
vrynda
Szandrin
koko
hiiri
Suske
FanTom
Renny
Eszter
Kinga
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
hiiri
Die Alive
Die Alive
hiiri


Belépett : 2009. Dec. 07.
Hozzászólások : 21
Tartózkodási hely : Miskolc / Gödöllő

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 EmptyKedd Jún. 08, 2010 8:34 pm

Fú, most megnyugodtam. Bocs hogy hülyeséget mondtam az előbb... *Smile
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 EmptyKedd Jún. 08, 2010 6:26 pm

Jé, végre egy interjú! :boogy:

A koncert helyszíne és dátuma nem változott, megerősítette már az ORS is:
http://operarockshow.hu/index.php?page=news&action=view&ns_id=62 Smile
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
hiiri
Die Alive
Die Alive
hiiri


Belépett : 2009. Dec. 07.
Hozzászólások : 21
Tartózkodási hely : Miskolc / Gödöllő

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 EmptyKedd Jún. 08, 2010 5:19 pm

Hát itt van! Tarja Miskolcon! Én ezt el sem hiszem... bounce
Persze eddig is tudtam hogy jön, de most döbbentem rá, hogy tényleg itt van és ez sokkolt...
Olyan furcsa volt eljönni a Jégcsarnok előtt, tudva, hogy ott most épp próbálnak...

Egyébként lehet hogy nem a Jégcsarnokban lesz megtartva, mert most a mellette lévő Sportcsarnokba vannak betelepítve az árvízkárosultak, és nem biztos hogy össze merik engedni a két tömeget. De ez egyáltalán nem biztos, nem akarok pánikot kelteni.

Ami a videót illeti, igazán felkészülhettek volna egy kicsit jobban is, vagy lehetne normális minőségű.
Nem értem miért kell még mindig a Nightwish-al zaklatni szegényt.
Vissza az elejére Go down
Eszter
Until My Last Breath
Until My Last Breath
Eszter


Belépett : 2009. Dec. 05.
Hozzászólások : 286

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 EmptyKedd Jún. 08, 2010 2:13 pm

Milyen fura,ahogy figyel a magyar riporterekre.(marmint amikor magyarul beszelnek) Mintha mindent értene Smile)
(megint a Nightwish... Neutral )
Vissza az elejére Go down
vrynda
Die Alive
Die Alive
vrynda


Belépett : 2010. Jun. 06.
Hozzászólások : 16
Tartózkodási hely : Budapest

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 EmptyKedd Jún. 08, 2010 2:02 pm

sok minden kiderül belőle! pl az, hogy ma délután lesz az első próba a szimfonikusokkal és a kórussal. itt is elmondja, hogy fog NW számokat is játszani, covereket is, lesznek dalok a MWS-ről, és a WLB-ről is, és lesznek igazi meglepetések is. fú de izgulok Very Happy
Vissza az elejére Go down
vrynda
Die Alive
Die Alive
vrynda


Belépett : 2010. Jun. 06.
Hozzászólások : 16
Tartózkodási hely : Budapest

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 EmptyKedd Jún. 08, 2010 1:54 pm

...hát, már a koncert előtt pár nappal vagyunk... Smile és be is jött a tippem, Tarja már itt van!!!! ezt az interjút most twitterelte a show managementje:


http://www.ustream.tv/recorded/7518963
Vissza az elejére Go down
zsani23
Die Alive
Die Alive
zsani23


Belépett : 2010. Jun. 07.
Hozzászólások : 19
Tartózkodási hely : Debrecen

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 10:00 pm

fúú akkor jóSmile remélem majd találkozunk:)
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 9:42 pm

Üdv. a fórumon, Zsani! Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 1387363171

Mi barátnőmmel kb 5 órára megyünk a csarnokhoz.
Hát, ha 3 órakor már a helyszínen vagytok akkor valószínűleg kaptok majd jó helyeket. Smile)
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
zsani23
Die Alive
Die Alive
zsani23


Belépett : 2010. Jun. 07.
Hozzászólások : 19
Tartózkodási hely : Debrecen

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 9:23 pm

Sziasztok!

Most regiztem a fórumba:) megyek énis a koncertre barátnőmmel de sajna csak délután 3órára érünk oda (vajon még beleférünk az első 3 sorba?Razz)...ti hány órakkor mentek???Smile
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 7:06 pm

vrynda írta:
Tehát azt a Show managemnetje szervezte volna, és nem "Mi", ha jól értem? Szóval ők nem intézkedtek időben, vagy nem volt lehetőségük? Ha a következő alkalommal lehetne ilyesmi, szívesen részt vennék, illetve segítenék a szervezésben! Smile


Igen, ezt most a koncert szervezői rendezték volna, és azért nem lesz mert nem áll elég idő a rendelkezésükre.

Idézet :
Amúgy következő koncerten esetleg el lehetne érni, hogy a hivatalos rajongói klub tagjaié lehessen az első sor... :cheer:


Most még elég "fiataloK" vagyunk ehhez, de következő alkalommal nem kizárt, hogy összejönne valami. A cseheknek, ha jól tudom sikerült. De nem ígérhetek semmit.

Idézet :
Nem tudja egyébként valaki, hogy mikor érkezik Tarja? ...a show előtt lesznek még Vele is próbák.

Pontosan nem tudom, de azt hiszem pár nappal a koncert előtt.
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
vrynda
Die Alive
Die Alive
vrynda


Belépett : 2010. Jun. 06.
Hozzászólások : 16
Tartózkodási hely : Budapest

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 5:12 pm

Szia Kinga és Többiek! Smile

Tehát azt a Show managemnetje szervezte volna, és nem "Mi", ha jól értem? Szóval ők nem intézkedtek időben, vagy nem volt lehetőségük? Ha a következő alkalommal lehetne ilyesmi, szívesen részt vennék, illetve segítenék a szervezésben! Smile
Hát persze, amíg a sorban várakozunk, van idő, és mivel ott állunk /vagy nyomorgunk/ egymás mellett, egyértelmű, hogy találkozunk. Very Happy
Amúgy következő koncerten esetleg el lehetne érni, hogy a hivatalos rajongói klub tagjaié lehessen az első sor... :cheer:
Mi is ott leszünk már reményeink szerint 6 körül, Pestről megyünk. Érdekes kvartett vagyunk: a legjobb barátom és barátnőm, az ANYUKÁM, és én. Razz Lehet, hogy valaki azt mondaná, hogy elég ciki, hogy az embert 26 évesen az anyukája kíséri koncertre... de nálunk nem ez a helyzet: Anyu Tarja igen nagy rajongója, már régóta nem marad otthon, ha koncert van, Veszprém megyéből jön most el Miskolcig.
Aggasztó ez az árvízhelyzet, igen... azért úgy hallani, hogy most már - a sok segítőnek hála - fel tudják venni a harcot a Természet erőivel. A kóruspróbás videóknál is kihangsúlyozták, hogy sok tag nem tudott ott lenni a próbán az árvíz miatt. Remélem, a koncertre mindenki el tud majd jönni, aki szándékozott, legyen az kórustag vagy rajongó.
Jut is eszembe, milyen szerencsések, akik Tarjával zenélhetnek ott... eszméletlen... Smile
Nem tudja egyébként valaki, hogy mikor érkezik Tarja? ...a show előtt lesznek még Vele is próbák.



Kinga írta:
Szia, vrynda! Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 1387363171
Igen, még elég kevesen vagyunk, de idővel hátha majd összejön egy nagyob társaság. Smile

Az Opera Rock Show által szervezett találkozó sajnos idő hiány miatt nem lesz megszerveze. De ettől eltekintve mi rajongók még találkozhatunk. Így külön a magyar fan klubnak nem terveztünk még semmit, de mivel nagyon sok országból jönnek még, a koncert előtt biztosan találkozni fogunk. Én valószínűleg ott leszek pár órával hamarabb.

Amúgy.. épp hallotam, hogy sajnos Miskolc körül még mindig gondot okoznak az árvizek. Sad Remélem minden rendeben lesz...
Vissza az elejére Go down
Eszter
Until My Last Breath
Until My Last Breath
Eszter


Belépett : 2009. Dec. 05.
Hozzászólások : 286

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 EmptyVas. Jún. 06, 2010 3:22 pm

Kinga írta:
@Eszter
Akkor el tudnád hozni a zászlót? Smile És mekkora is pontosan?

Akitol ugy gondoltam,hogy kapok,annak sajnos magyar nincs.De kaptam valaki mast akinek van egy(aztmondta 3 arasz szeles,4 arasz hosszu).Ez nem valami nagy...
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 EmptyVas. Jún. 06, 2010 2:49 pm

Szia, vrynda! Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 1387363171
Igen, még elég kevesen vagyunk, de idővel hátha majd összejön egy nagyob társaság. Smile

Az Opera Rock Show által szervezett találkozó sajnos idő hiány miatt nem lesz megszerveze. De ettől eltekintve mi rajongók még találkozhatunk. Így külön a magyar fan klubnak nem terveztünk még semmit, de mivel nagyon sok országból jönnek még, a koncert előtt biztosan találkozni fogunk. Én valószínűleg ott leszek pár órával hamarabb.

Amúgy.. épp hallotam, hogy sajnos Miskolc körül még mindig gondot okoznak az árvizek. Sad Remélem minden rendeben lesz...
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
vrynda
Die Alive
Die Alive
vrynda


Belépett : 2010. Jun. 06.
Hozzászólások : 16
Tartózkodási hely : Budapest

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 EmptyVas. Jún. 06, 2010 1:59 pm

sziasztok!
nagyon örülök, hogy megtaláltam az oldalt, és hogy tagja lehetek. Wink jó, hogy végre van egy ilyen összefogás, de kár, hogy még csak ilyen kevesen vagyunk.
érdeklődnék, hogy mi a helyzet a klubtalálkozóval... tényleg lesz?
mindjárt itt a nagy nap!!! Smile
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 EmptySzomb. Jún. 05, 2010 8:59 pm

@Eszter
Akkor el tudnád hozni a zászlót? Smile És mekkora is pontosan?
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
FanTom
Die Alive
Die Alive



Belépett : 2009. Dec. 12.
Hozzászólások : 24

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 EmptySzomb. Jún. 05, 2010 2:48 pm

Szólok, hogy már lestoppolták a Berlingóval való utat Veszprém-Miskolc között, többen már nem férünk be max ha valaki befekszik a csomagtartóba Én nem fogok az biztos! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Szandrin
I Walk Alone
I Walk Alone



Belépett : 2010. Jun. 03.
Hozzászólások : 2

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 EmptyPént. Jún. 04, 2010 10:42 pm

Már lecsaptak rá, de köszönöm a segítő szándékot! Smile

Sz
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 EmptyPént. Jún. 04, 2010 4:51 pm

^Megadtam az e-mail címed egy németországi lánynak, akit érdekelne a jegy. Remélem nem gond. Smile
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Szandrin
I Walk Alone
I Walk Alone



Belépett : 2010. Jun. 03.
Hozzászólások : 2

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 03, 2010 2:04 pm

Sziasztok!

Eladó egy programütközés miatt feleslegessé vált jegy Tarja koncertjére elővételi áron, 5900 Ft! Érdeklődni a szandrin@gmail.com címen lehet.

Üdv,
Szandrin
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 EmptyKedd Jún. 01, 2010 7:55 pm

Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 EmptyVas. Május 30, 2010 9:30 pm

Eszter írta:
En lehet,hogy igen,attol fugg kb mekkora kellene.
Nem tudom pontosan mekkorára gondoltak, de szerintem ha van akkora, hogy látszodjon a színpadról akkor az elég. Razz
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Eszter
Until My Last Breath
Until My Last Breath
Eszter


Belépett : 2009. Dec. 05.
Hozzászólások : 286

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 EmptyVas. Május 30, 2010 8:04 pm

En lehet,hogy igen,attol fugg kb mekkora kellene.
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 EmptyVas. Május 30, 2010 4:24 pm

Kaptam egy e-mailt, amiben a hivatalos fórum tagjai szeretnék, ha minden országból ahonnan mennek a koncertre vinnének egy zászlót. A koncert Magyarországon van, szóval nem tudom mi mennyire jövünk szóba, de ha úgy adódna, be tudna közületek valaki szerezni egyet?
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 EmptySzomb. Május 29, 2010 1:50 pm

^Először mi is úgy terveztük, hogy a város mellett szállunk meg, és többet, maradunk de végül közbejött valami, és mégsem..


The Archive of Lost Dreams
- világpremier
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
FanTom
Die Alive
Die Alive



Belépett : 2009. Dec. 12.
Hozzászólások : 24

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 EmptyHétf. Május 24, 2010 5:12 pm

Kinga írta:
Lenne egy kérdésem. Smile
Tudtok valami jó szállási lehetőségeket Miskolcon? Egy ismerősöm kérdi hogy hol célszerűbb megszállni. (hotelben, motelben meg ilyesmik) :help:
Ahol mi megszállunk az két napos szállás lesz mert egy napra nem adták ki. Miskolctól pár kilóméterre lévő kis településen szállunk meg Hámoron. ( http://www.hotelszeleta.hu )

Nincs még vele tapasztalatunk de inkább kint a városból néztünk szállást mintsem miskolcon belül. Ha már olyan messze megyünk akkor egyik nap koncert másik nap egy kis csavargás aztán alvás utána go home.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Miskolc, Opera-Rock Show!
Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Going to Miskolc
» Koncert: Tarja Turunen, Rock Meeting , Debeljača, Szerbia. 25. Jun 2011

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Winter Storm Hungary :: TARJA :: Koncertek-
Ugrás: