Winter Storm Hungary
A fórum lezárva.
Winter Storm Hungary
A fórum lezárva.
Winter Storm Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A FÓRUM BEZÁRVA | csak olvasható üzemmód
 
FőoldalFőoldal  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 What Lies Beneath

Go down 
+12
MyNameIs
LostNorthernStar
Indica
zsani23
Zotya
Esztó
hiiri
Suske
Danlopka
Gothic Lady
Eszter
Kinga
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Melyik szerinted a legjobb szám az albumról?
Anteroom Of Death
What Lies Beneath - Page 9 Vote_lcap10%What Lies Beneath - Page 9 Vote_rcap
 10% [ 3 ]
Until My Last Breath
What Lies Beneath - Page 9 Vote_lcap10%What Lies Beneath - Page 9 Vote_rcap
 10% [ 3 ]
I Feel Immortal
What Lies Beneath - Page 9 Vote_lcap3%What Lies Beneath - Page 9 Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Montanas de Silencio
What Lies Beneath - Page 9 Vote_lcap3%What Lies Beneath - Page 9 Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Dark Star
What Lies Beneath - Page 9 Vote_lcap6%What Lies Beneath - Page 9 Vote_rcap
 6% [ 2 ]
Underneath
What Lies Beneath - Page 9 Vote_lcap6%What Lies Beneath - Page 9 Vote_rcap
 6% [ 2 ]
Little Lies
What Lies Beneath - Page 9 Vote_lcap3%What Lies Beneath - Page 9 Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Rivers Of Lust
What Lies Beneath - Page 9 Vote_lcap6%What Lies Beneath - Page 9 Vote_rcap
 6% [ 2 ]
In For A Kill
What Lies Beneath - Page 9 Vote_lcap10%What Lies Beneath - Page 9 Vote_rcap
 10% [ 3 ]
Falling Awake
What Lies Beneath - Page 9 Vote_lcap6%What Lies Beneath - Page 9 Vote_rcap
 6% [ 2 ]
The Archive Of Lost Dreams
What Lies Beneath - Page 9 Vote_lcap3%What Lies Beneath - Page 9 Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Crimson Deep
What Lies Beneath - Page 9 Vote_lcap6%What Lies Beneath - Page 9 Vote_rcap
 6% [ 2 ]
We Are
What Lies Beneath - Page 9 Vote_lcap0%What Lies Beneath - Page 9 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Naiad
What Lies Beneath - Page 9 Vote_lcap6%What Lies Beneath - Page 9 Vote_rcap
 6% [ 2 ]
Still Of The Night
What Lies Beneath - Page 9 Vote_lcap6%What Lies Beneath - Page 9 Vote_rcap
 6% [ 2 ]
If You Believe
What Lies Beneath - Page 9 Vote_lcap0%What Lies Beneath - Page 9 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
The Crying Moon
What Lies Beneath - Page 9 Vote_lcap13%What Lies Beneath - Page 9 Vote_rcap
 13% [ 4 ]
Összes szavazat : 31
 

SzerzőÜzenet
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 9 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 1:28 pm

Én is már rengetegszer meghallgattam. Very Happy

Még egy, a We Are. Ez már lassúbb.
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Eszter
Until My Last Breath
Until My Last Breath
Eszter


Belépett : 2009. Dec. 05.
Hozzászólások : 286

What Lies Beneath - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 9 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 11:39 am

O_O O_O O_O O_O
Ez annyira jóó.Azt hiszem ma egész nap ez fog menni Smile)
A gitárszóló sem semmi :headbang:
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 9 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 11:31 am

Falling Awake

Nagyon tetsziiiik! :cheer:
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 9 EmptySzer. Jún. 23, 2010 9:16 pm

What Lies Beneath - Page 9 F-Tarja_Turunen34c222e3f00049567

* A Falling Awake Július 19.-én jelenik meg a Spinefarm Records által. Tartalmazza a címadó dalt valamint a Scorpions-szal való duett egy változatát. Ez csak egy előzetes lesz, és nem lesz megvásárolható minden országban.

Tracklist:
01. Falling Awake
02. The Good Die Young (Specially Mixed Version)

* Az első kislemez, az Until My Last Breath, augusztus 26.-án jelenik meg, az új videóval egyidőben.
* Az új album, a What Lies Beneath a legutóbbi hírek szerint, szeptember 3.-án lesz kiadva.

Forrás: http://www.stormbringer.at/news.php?id=18220
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 9 EmptyVas. Jún. 20, 2010 1:51 am

Pár szó pár új számról:
https://2img.net/r/ihimizer/img819/5850/zillo006.jpg

Fordítás (köszönet érte Karinának):

Five new Songs of "What lies beneath" commented by Tarja Turunen:

"Little Lies"
After an electronic prequel, raw guitars are being served. At first, Tarja sings easily and rocky until she is going into classical vocals during the chorus. In between there are piano sounds with massive choirs. This composition surprises through a very modern sound. Tarja: "I definitely wanted to write a song together with Alex Scholpp, who is able to connect his special, heavy guitar work with my classical background. The result was this burner with massive choir parts".

"Underneath"
The soft violins and the piano in the beginning might hint to a ballad but the violins are getting darker very quickly. Tarja is singing very clear and bright with a lamenting tone. There is a sad guitar solo. Even though the speed is increasing, the song stays up-tempo. Tarja: "This song is dealing (musically as well as the content) with the very serious subject of child abuse, like prostitution, where horrible perpetrators are acting behind the mask of nice family guys."

"Dark Star"
A great duet with Philip Labonte, the singer of All That Remains". He and the very hypnotizing cello hookline by Max Lilja turn this hard rocking track into a hit you can't get out of your head. Fresh and modern Tarja is drifting far from all stereotypes of Gothic Metal. Tarja: "Filter guitarist John Spiker helped me composing this song. It was a very special honour to me, that Phi agreed to do a duet with me. I'm very proud of the result."

"In for a kill"
Keyboards and violins are starting atmospherical, then guitars are bursting with massive heaviness. To master the difficult vocal melody, Tarja is showing her full vocal range. Orchestral violins and electric guitars form an epic unity. Tarja: " I had the crazy idea to transfer the style of typical James Bond melodies into a metallic version. With that in mind I worked together with the writers of "I walk alone" - which explains the title."

"Falling awake"
The return of guitars. After their heavy stakkato, Tarja's crystal voice takes over, accompanied by piano. After that there is a change of heaviness and tenderness. In the background you can hear cineastic violins which cause a feeling of a movie theme. "Tarja: "In the current state of planing this song is supposed to be a single for free download in August. It's a preview for my album without revealing it's full concept."


Idézet :
Fresh and modern Tarja is drifting far from all stereotypes of Gothic Metal.
Ez jó! Mármint.. szeretem a műfajt, meg minden, de mostanság annyira elcsépelt... Örülök, hogy Tarja nem azon a vágányon halad. B-)
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Gothic Lady
The Seer
The Seer
Gothic Lady


Belépett : 2009. Dec. 19.
Hozzászólások : 47

What Lies Beneath - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 9 EmptySzer. Jún. 02, 2010 8:51 pm

Ez nagyon ütős volt,alig vároma videót és magát az albumot!Nagyon jóféle lesz!
örülök,hogy ilyen dark!Very Happy
A Nightwish megcseszheti Tarja nélkül,ők égnek,Tarja brilírpzik:P
Vissza az elejére Go down
http://www.vampireknight.heavenforum.com
Eszter
Until My Last Breath
Until My Last Breath
Eszter


Belépett : 2009. Dec. 05.
Hozzászólások : 286

What Lies Beneath - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 9 EmptySzomb. Május 29, 2010 9:34 pm

Nagyooooon tetszik Very Happy Hihetetlen. Mike resze tetszett legjobban :headbang:
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 9 EmptySzomb. Május 29, 2010 6:34 pm

Nekem leginkább az a csemballós-csellós rész tetszett Max bemutatása alatt. Meg a Naiad kis részecskéje sem hangzik rosszul! Nagyon kivácsi vagyok erre az albumra! :eager:

És a fényképek is nagyon jók lehetnek. Mondjuk nem tudtam kivenni pontosan mit jelképez az a kinti, havas kép, és azt sem értem hogy jön a diszkógömb ide. XD De a dalszöveges füzet mindenesetre érdekes lesz ez alkalommal. B-)
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Esztó
I Walk Alone
I Walk Alone
Esztó


Belépett : 2010. May. 06.
Hozzászólások : 9

What Lies Beneath - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 9 EmptySzomb. Május 29, 2010 8:34 am

húú.... ez én sem tudok hozzászólni, meg kell várnom míg leülepszik, de .... jaj..... nem lesz rossz Very Happy :boogy: :boogy: :boogy: :boogy:
Vissza az elejére Go down
Suske
Die Alive
Die Alive
Suske


Belépett : 2010. Jan. 24.
Hozzászólások : 15

What Lies Beneath - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 9 EmptyPént. Május 28, 2010 9:40 pm

Kinga írta:
Egy előzetes:


Oké... nem tudok hozzászólni, majd esetleg később... :wow:



:wow: O_O :boogie2:

tömören ennyi B-)
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 9 EmptyPént. Május 28, 2010 7:13 pm

Egy előzetes:


Oké... nem tudok hozzászólni, majd esetleg később... :wow:
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
hiiri
Die Alive
Die Alive
hiiri


Belépett : 2009. Dec. 07.
Hozzászólások : 21
Tartózkodási hely : Miskolc / Gödöllő

What Lies Beneath - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 9 EmptySzomb. Május 08, 2010 12:27 am

Hát, ezt még igen sokat kell nézni, hogy megszokjam...
Így elsőre nekem sem tetszik
Vissza az elejére Go down
Eszter
Until My Last Breath
Until My Last Breath
Eszter


Belépett : 2009. Dec. 05.
Hozzászólások : 286

What Lies Beneath - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 9 EmptyPént. Május 07, 2010 3:18 pm

Kinga írta:
Bár a Falling Awake borítójával még mindig nem békéltem meg..

Eddig akikkel beszeltem a boritokrol,mindenkinek a WLB-s tetszik jobban.Csak nekem nem. Smile
Elsore a single-e tetszett meg,aztan ez meg valtozhat.
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 9 EmptyPént. Május 07, 2010 3:07 pm

Valóban nagyon megoszlanak a vélemények. Őszintén szólva nekem is az volt a legelső benyomásom, hogy "Ez lenne az..? :hmm: ", de azután mikor felfedeztem azt a pár apróságot, akkor tetszeni kezdett. Bár a Falling Awake borítójával még mindig nem békéltem meg..
Állítolag az Universal kéri, hogy láthatóan szerepeljen az énekes arca a lemezborítón. Mondjuk ettől még lehetett volna kidolgozottabat készíteni, de.. meglátjuk. Lehet, hogy a könyvecskében lesz még valami, és akkor értelmet nyer az egész. [/optimista] Smile):
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Suske
Die Alive
Die Alive
Suske


Belépett : 2010. Jan. 24.
Hozzászólások : 15

What Lies Beneath - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 9 EmptyPént. Május 07, 2010 11:21 am

Egy jó borító nagyon sokat dob a latba!
Pl.: ott van az új Hobo - Circus Hungaricus c. albumnak a borítója. Marha jól néz ki az ember úgy van vele, nosza hallgassunk bele, viszont az album pl. nekem nem jött be, leemeled az üzlet polcáról és megnézed, hogy wow milyen jó kis borítója van Smile:
Amúgy még a díszdobozos, kinyithatós kiadványok nagyon jók! Smile:
Vissza az elejére Go down
Danlopka
I Walk Alone
I Walk Alone



Belépett : 2010. Jan. 16.
Hozzászólások : 3

What Lies Beneath - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 9 EmptyPént. Május 07, 2010 10:48 am

Peter Steele-vel lett volna a duett?!?! :O_O: ...elszomorított nagyon a halála :=(: , szerettem a Type O Negative együttes zenéjét illetve még szeretem is...most végképp elkeserettem :=(: , ez mekkora duett lett volna már!!!

A WLB borítóval kapcsolatban...remélem nem fogtok megkövezni, de nekem nagyon nem jön be...nem tetszik :=(: ...a MWS borítója megfogott elsőre, ennél meg olyan tucat érzésem van, olyan egy a sok közül...annyira jó borítókat tudnak tervezni a különböző metál/rock együtteseknek, mindig rácsodálkozom. Csak ránéz az ember a borítóra és valami azonnal megfogja...olyan "gyere és vegyél meg de azonnal" érzés Smile: függetlenül attól, hogy milyen stílusú zene hallható a lemezen. Ez a borító meg számomra nem olyan.
Azért nagyon remélem, hogy az új album dalai feledtetik majd velem a borítót, ahogy meghallom az első számot :XD:
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 9 EmptyCsüt. Május 06, 2010 4:33 pm

Nagyobb méretben:
What Lies Beneath - Page 9 Tarja_jewelcase_final_cover

Én kicsit másra számítottam, valami komplexebbre, viszont ez is tetszik. A stílus terén ilyesmire számítottam, inkább nekem való, mint a MWS-é volt. Smile:
Tetszik, hogy a WLB borítóján, úgy első látásra egy szép, "tökéletes" arcot látsz, azonban ha jobban megnézed, az árnyékolt részeken észrevehetőek apró hibák. Talál az album címével. What Lies Beneath - Page 9 424776184
A single borítóján pedig engem valahogy irritál az a sebhely, vagy ami. Kicsit furcsa...
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Eszter
Until My Last Breath
Until My Last Breath
Eszter


Belépett : 2009. Dec. 05.
Hozzászólások : 286

What Lies Beneath - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 9 EmptySzer. Május 05, 2010 9:07 pm

A single-e egy nagyon kicsivel jobban tetszik,de mindketto nagyon jo,tiszta Tarjas Very Happy:
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 9 EmptySzer. Május 05, 2010 6:27 pm

A borító:
What Lies Beneath - Page 9 Tarja-Album-Cover-2010
megjelenik: aug.20.

És az első single, Falling Awake:
What Lies Beneath - Page 9 Tarja-Single-Cover-2010
megjelenik: aug.6.
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 9 EmptyKedd Május 04, 2010 7:08 pm

A duett a Type O Negative énekesével, Peter Steelle-el lett volna, de Steel váratlan halála miatt ez nem valósulhat meg. Egy duett azonban lesz az albumon, az All That Remains énekesével, Paul Labonte-val.

Forrás: http://www.inzlin.info/

Nem igazán hallgattam a Type O Negative-ot, azonban egy közreműködés Peter és Tarja között csodálatos lett volna... :=(: (R.I.P Peter Steele)
Az All That Remainsről most hallottam először, Paul éneklési módja, meg úgy az egész együttes nem igazán az én stílusom, de.. meglátjuk. Még kisülhet belőle valami jó Smile:
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 9 EmptyPént. Ápr. 09, 2010 8:54 pm

Crimson Deep

Sometimes I see the pulse
numb I feel,
so unreal.
Blood on my lips I taste the heavy lead.
What can I find behind the mirror,
I’ll never know.
Who’s the reflection within?
Should I frame for you the other world?
Another world?
I’ve heard the voices of Elysium.
The scent of a sudden wish,
never there, everywhere.
Read me the space in-between.
Sharp is the edge of all discovery,
now I see.
A scar without suffering, impossible.
I’ll wait until my last day
with no shame.
Who’s to blame?
Shaping the signs left for me.
Come to me
I cried
I need you.
I am seeking
the gates unfold inside
my lost soul
in the dark.
Far beneath my breath
I’m burning
at my core.
Show me how
let me see beyond
I will find
my Crimson Deep



Tetszik a témája, meg úgy maga a dalszöveg is. What Lies Beneath - Page 9 1347041234
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Eszter
Until My Last Breath
Until My Last Breath
Eszter


Belépett : 2009. Dec. 05.
Hozzászólások : 286

What Lies Beneath - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 9 EmptyHétf. Márc. 29, 2010 7:33 pm

:O_O: Akkor meg is csak lesz valami a korabbi tippembol(amibol scorpions lett).
Hatha tenyleg lesz valami ebbol a duettbol is What Lies Beneath - Page 9 1347041234
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 9 EmptyHétf. Márc. 29, 2010 4:58 pm

Az a hír járja, hogy Tarja fel fog venni egy duettet Tony Kakko-val (Sonata Arctica).
http://www.tarjaturunenenkeli.net/
Ez már a második forrás ahonnan hallom, tehát lehet benne valami. Very Happy: What Lies Beneath - Page 9 1347041234
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Eszter
Until My Last Breath
Until My Last Breath
Eszter


Belépett : 2009. Dec. 05.
Hozzászólások : 286

What Lies Beneath - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 9 EmptyVas. Márc. 21, 2010 11:20 am

Szerintem arra alapoztak,amit Tarja mondott meg regebb.Hogyha nem igazan foglalkoznak vele,akkor lehet,hogy nem neztek utana jobban Razz:
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 9 EmptySzomb. Márc. 20, 2010 11:31 pm

Egy interjúban azt mondta Tarja, hogy szeptemberben fog megjelenni az album. What Lies Beneath - Page 9 Eek
Én május-júniusra számítottam. ... What Lies Beneath - Page 9 Tears
Na mindegy.... majdcsak meglesz valamikor...
What Lies Beneath - Page 9 Xtriste

edit:
Mondjuk a Classic Rock Magazine nem egy túl megbízható forrás, mivel nem igazán foglalkozott Tarjával eddig, és a múlt év elején Tarja azt mondta, hogy az album 2009 szeptemberében fog megjelenni. Megeshet, hogy összetévesztették a dátumokat. Esetleg... talán.... feltehetőleg.... :hmm:
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Ajánlott tartalom





What Lies Beneath - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
What Lies Beneath
Vissza az elejére 
9 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» What Lies Beneath Tour

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Winter Storm Hungary :: TARJA :: Az énekesnő-
Ugrás: