Winter Storm Hungary
A fórum lezárva.
Winter Storm Hungary
A fórum lezárva.
Winter Storm Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A FÓRUM BEZÁRVA | csak olvasható üzemmód
 
FőoldalFőoldal  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Miskolc, Opera-Rock Show!

Go down 
+14
Enkeli
boci
faragoj
Zotya
zsani23
vrynda
Szandrin
koko
hiiri
Suske
FanTom
Renny
Eszter
Kinga
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Eszter
Until My Last Breath
Until My Last Breath
Eszter


Belépett : 2009. Dec. 05.
Hozzászólások : 286

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 11:17 am

Hátul egy zöld kapunál,nem messze a főbejárattól. Megvárattatott,de megérte Very Happy
Vissza az elejére Go down
Zotya
The Seer
The Seer
Zotya


Belépett : 2010. Jun. 09.
Hozzászólások : 32
Tartózkodási hely : Kecskemét

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 11:11 am

Eszter írta:
A legjobb nap volt (L) (L) Az új számok nagyon tetszettek,és persze minden más is.
És tényleg mennyi türelme volt ott maradni ennyi embernek aláírni meg képet csinálni...

Egyébként hol vártatok rá?-merthogy bentről a security kitessékelt engem is... :S

A helyismeretem pedig igen szegényes volt és végül lemaradtam róla. 😠
Vissza az elejére Go down
Zotya
The Seer
The Seer
Zotya


Belépett : 2010. Jun. 09.
Hozzászólások : 32
Tartózkodási hely : Kecskemét

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 11:08 am

Hát, nagyon erős koncert volt!!!
bounce

Eddig is imádtam, de ezután rajongásom határtalan! Very Happy


Csak sajnálom, hogy nem vártam még egy kicsit tovább a koncert után kint is.:S Pedig nagyon jó lett volna egy aláírás, esetleg egy közös kép... Sad
De majd legközelebb!!! Very Happy

Am. köszönjük a képeket!-Nekem telefonnal nem lettek a legjobbak... :S
Vissza az elejére Go down
Eszter
Until My Last Breath
Until My Last Breath
Eszter


Belépett : 2009. Dec. 05.
Hozzászólások : 286

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 9:58 am

A legjobb nap volt (L) (L) Az új számok nagyon tetszettek,és persze minden más is.
És tényleg mennyi türelme volt ott maradni ennyi embernek aláírni meg képet csinálni...
Vissza az elejére Go down
zsani23
Die Alive
Die Alive
zsani23


Belépett : 2010. Jun. 07.
Hozzászólások : 19
Tartózkodási hely : Debrecen

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 9:02 am

Am furcsálottam is h lelépett csak apám mondta..na jól megszivatottXD majd máskor csak összejön h legyen már tőle nekem is egy autogrammom Smile de a koncert az valami elképesztően jó volt,Tarja tényleg gyönyörű élőben és a hangjára nem is találok szavakat.... Smile
Vissza az elejére Go down
Aliafne
I Walk Alone
I Walk Alone



Belépett : 2010. Jun. 13.
Hozzászólások : 6

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 EmptyVas. Jún. 13, 2010 11:52 pm

Suske írta:
Mi már pénteken ott voltunk Miskolcon a barátnőmmel és jó volt mivel ott derült ki, hogy volt egy próba ahova bárki bemehetett. Sikerült nekünk is bemenni, igaz a próbát lekéstük sajnos, viszont sikerült elcsípni Tarját Smile sikerült közös képet is készíteni vele Smile és persze cd-t is dedikálta névre szólóan Smile.
Egy igazán nagyon kedves és aranyos csajszi!!!
Amúgy sokkot kaptam mikor kijött és mellettem elment (majdnem) Very Happy (L)
Élményekben gazdag hétvége volt!!! (L) 👼
Kár, hogy nem lesz kiadva Sad cd-én a koncert Sad

Hát akárki nem mehetett be, csak mázlitok volt!! 👏 Amúgy hogy találtátok meg a helyszínt?
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 EmptyVas. Jún. 13, 2010 9:59 pm

Ez ANNYIRA JÓ volt!!! :eager: I love you :headbang: (L) bounce Még akaroook! Razz

@Enkeli: Üdv a fórumon. Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 1387363171 És köszi a képeket!

@zsani23: Nem lépett le, +/-150 emberrel állt kint a koncert után, aláírt és képeket készített. Kissé nehézkés volt, mert kerítésen kersztül működött, de akkor is. Minden tiszteletem a türelme előtt. Smile)
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Enkeli
Die Alive
Die Alive
Enkeli


Belépett : 2010. Jun. 13.
Hozzászólások : 10

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 EmptyVas. Jún. 13, 2010 9:22 pm

Suske írta:
Mi már pénteken ott voltunk Miskolcon a barátnőmmel és jó volt mivel ott derült ki, hogy volt egy próba ahova bárki bemehetett. Sikerült nekünk is bemenni, igaz a próbát lekéstük sajnos, viszont sikerült elcsípni Tarját Smile sikerült közös képet is készíteni vele Smile és persze cd-t is dedikálta névre szólóan Smile.
Egy igazán nagyon kedves és aranyos csajszi!!!
Amúgy sokkot kaptam mikor kijött és mellettem elment (majdnem) Very Happy (L)
Élményekben gazdag hétvége volt!!! (L) 👼
Kár, hogy nem lesz kiadva Sad cd-én a koncert Sad

O_O De szererncsés vagy!!! ^^
Vissza az elejére Go down
Suske
Die Alive
Die Alive
Suske


Belépett : 2010. Jan. 24.
Hozzászólások : 15

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 EmptyVas. Jún. 13, 2010 8:31 pm

Mi már pénteken ott voltunk Miskolcon a barátnőmmel és jó volt mivel ott derült ki, hogy volt egy próba ahova bárki bemehetett. Sikerült nekünk is bemenni, igaz a próbát lekéstük sajnos, viszont sikerült elcsípni Tarját Smile sikerült közös képet is készíteni vele Smile és persze cd-t is dedikálta névre szólóan Smile.
Egy igazán nagyon kedves és aranyos csajszi!!!
Amúgy sokkot kaptam mikor kijött és mellettem elment (majdnem) Very Happy (L)
Élményekben gazdag hétvége volt!!! (L) 👼
Kár, hogy nem lesz kiadva Sad cd-én a koncert Sad
Vissza az elejére Go down
Enkeli
Die Alive
Die Alive
Enkeli


Belépett : 2010. Jun. 13.
Hozzászólások : 10

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 EmptyVas. Jún. 13, 2010 6:42 pm

Jajjj de jó volt!!!!
Második sorból Smile
Tarja tényleg egy angyal!!!! Szebb mint a képeken, klippeken! Csodálatos hangja van!
Már várom, mikor jön újra!
Fergeteges volt a show, az apró hibáktól eltekintve, ezeket felülmúlta Tarja hangja ^^
Szép volt a szimfónikus zenekartól, hogy ilyen jól tudták biztosítani a zenei aláfestést!!! Grat!!

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 P1130916_m_solata_www.kepfeltoltes.hu_Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 P1130939_m_solata_www.kepfeltoltes.hu_Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 P1130969_m_solata_www.kepfeltoltes.hu_Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 P1140058_m_solata_www.kepfeltoltes.hu_Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 P1140033_m_solata_www.kepfeltoltes.hu_Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 P1140082_m_solata_www.kepfeltoltes.hu_Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 162565295P1140142_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
zsani23
Die Alive
Die Alive
zsani23


Belépett : 2010. Jun. 07.
Hozzászólások : 19
Tartózkodási hely : Debrecen

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 EmptyVas. Jún. 13, 2010 5:53 pm

Fúúú dejóóó koncert volt:) és a 2. sorból de közel volt Tarja:) de a koncert után még hamar lelépett...:S:D
Vissza az elejére Go down
boci
I Walk Alone
I Walk Alone



Belépett : 2010. Jun. 13.
Hozzászólások : 1

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 EmptyVas. Jún. 13, 2010 7:43 am

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 Tarja017.th
Vissza az elejére Go down
Zotya
The Seer
The Seer
Zotya


Belépett : 2010. Jun. 09.
Hozzászólások : 32
Tartózkodási hely : Kecskemét

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 10:19 pm

Csak azért kérdeztem, mert egy tele objektíves tükrös gépet gondoltam vinni,és azt màr lehet nagyon nem szeretnék "press"-es kitűző nélkül...Smile
De majd ràkérdezek holnap.-de szerintem csak mobil-os képeket készítenék,hogy teljes kényelemben élvezhessem a koncertet!!Smile
Azért köszönöm! Smile


(Továbbra sem utazik senki Kecskemétröl?Smile)
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 10:12 pm

vrynda írta:
A rádió ma meg már minden órában azt mondta be a hírekben, hogy Miskolcot már az összes úton el lehet érni.
Ennek örülök, köszi az infót. Smile
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
vrynda
Die Alive
Die Alive
vrynda


Belépett : 2010. Jun. 06.
Hozzászólások : 16
Tartózkodási hely : Budapest

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 9:46 pm

és azt is mondják, írják MINDENHOL!!!!!, hogy kamerabarát lesz a show, fényképezni és felvenni is lehet, mert egyébként nem csinálnak felvételt róla. Tényleg olvassátok a show honlapját!!!! Smile
Vissza az elejére Go down
vrynda
Die Alive
Die Alive
vrynda


Belépett : 2010. Jun. 06.
Hozzászólások : 16
Tartózkodási hely : Budapest

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 9:45 pm

sziasztok!

elég csak a show honlapját figyelni, napok óta kint van ott, hogy semmi sem változik, asszem a csarnokban nem is voltak árvízkárosultak, csak valamelyik mellette levő kisebb csarnokban, ha jól hallottam. A rádió ma meg már minden órában azt mondta be a hírekben, hogy Miskolcot már az összes úton el lehet érni.
nem kell aggódni, srácok Smile
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 6:33 pm

Az ORS Twitter-én megerősítették, hogy nem változik sem a helyszín, sem az időpont. A csarnok szabad lesz a hétvégén.
http://twitter.com/operarockshow Smile

A fényképezőképekről annyit tudok mondani, hogy valaki küldött képet, leírást, meg mindent a jobbacska gépéről, és ha jól tudom rendben van. De a legbiztosabb az lenne, ha írnál nekik és rákérdeznél hogy az illető típus mehet-e. Így nem érnének majd meglepetések..
(A szervezőknek eléggé tömve lehetett a postaládájuk ez alkalommal. Razz )
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Zotya
The Seer
The Seer
Zotya


Belépett : 2010. Jun. 09.
Hozzászólások : 32
Tartózkodási hely : Kecskemét

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 5:36 pm

-és a helyszín marad a Jégcsarnok?
Merthogy ott elvileg a kitelepített emberek laknak... Állítólag volt egy olyan nyilatkozat szervezői részről, miszerint az Egyetem tud majd helyszínt biztosítani.

(Ill. Smile Nem tudjátok "nagy" fényképezőgépet be lehet vinni?-nem fogják kitiltani velem együtt? Very Happy)
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 4:50 pm

^Állítólag a Budapest irányából érkezőknek nem lehetnek gondjaik, mármint azok az utak rendben vannak, a többiről sajnos nem tudok biztosat mondani.
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Zotya
The Seer
The Seer
Zotya


Belépett : 2010. Jun. 09.
Hozzászólások : 32
Tartózkodási hely : Kecskemét

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 3:00 pm

Van esetleg bármi infó arról, hogy a Borsodban zajló elkeserítő események mennyiben befolyásolják a koncertet?
Gondolok itt arra, hogy merre lehet megközelíteni Miskolcot pl. autóval?
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 7:31 am

Két kép a próbákról:
> http://twitpic.com/1vd08n/full
> http://twitpic.com/1vcykq/full
És még két nap! bounce
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
faragoj
I Walk Alone
I Walk Alone



Belépett : 2010. Jun. 09.
Hozzászólások : 1

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 EmptySzer. Jún. 09, 2010 6:12 pm

sziasztok!

a 12-én zajló koncertre egy darab belépő eladó, betegség miatt.
pesti átadás lehetséges, ár 6000 huf.
érd:
faragoj@yahoo.com
Vissza az elejére Go down
Zotya
The Seer
The Seer
Zotya


Belépett : 2010. Jun. 09.
Hozzászólások : 32
Tartózkodási hely : Kecskemét

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Kecskemét-Kecskemét... :)   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 EmptySzer. Jún. 09, 2010 3:54 pm

Üdv Mindenkinek!

Egy gyors kérdés: Nem megy valaki Kecskemétről, vagy Kecskemét érintésével a 12.-ei koncertre??? Smile
Utazással kapcsolatban. Ha esetleg lenne egy szabad hely.-természetesen szigorúan beszállva a költségekbe!!!-vagy az is járható út lenne, ha valaki utazási lehetőséget keresne, és be tudna szállni a költségekbe. Smile

Ha valaki tud segíteni: taraczkozy kukac freemail pont hu

Köszi előre is!

Üdv.:Zotya.

(Esetleg Pest is jó lenne... Very Happy)
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 EmptySzer. Jún. 09, 2010 2:58 pm

Akkor lenne köztetek valaki aki vállalná a zászlót? Smile
Én szeretnék közben filmezni, szóval elég nehéz lenne nekem.
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 EmptyKedd Jún. 08, 2010 8:44 pm

hiiri írta:
Fú, most megnyugodtam. Bocs hogy hülyeséget mondtam az előbb... *Smile
Semmi gond, csak ma tették ki a hírt. Smile
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Ajánlott tartalom





Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miskolc, Opera-Rock Show!   Miskolc, Opera-Rock Show! - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Miskolc, Opera-Rock Show!
Vissza az elejére 
4 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Going to Miskolc
» Koncert: Tarja Turunen, Rock Meeting , Debeljača, Szerbia. 25. Jun 2011

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Winter Storm Hungary :: TARJA :: Koncertek-
Ugrás: