Winter Storm Hungary
A fórum lezárva.
Winter Storm Hungary
A fórum lezárva.
Winter Storm Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A FÓRUM BEZÁRVA | csak olvasható üzemmód
 
FőoldalFőoldal  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot?

Go down 
5 posters

Mi legyen a fórum további sorsa?
Maradjon így, ahogy van.
Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot? Vote_lcap100%Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot? Vote_rcap
 100% [ 7 ]
Egyszerűsítsük le.
Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot? Vote_lcap0%Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nem kell fórum.
Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot? Vote_lcap0%Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Összes szavazat : 7
 
Poll closed

SzerzőÜzenet
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot?   Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot? EmptyHétf. Május 24, 2010 3:42 pm

Örülök, hogy akartok fórumot. Smile

A hozzászólásod az utazásról átmásoltam ebbe a topicba is, ott lehet többen felfigyelnek rá:
https://winterstormhungary.hungarianforum.com/koncertek-f3/tarja-miskolc-opera-rock-show-t55-30.htm#549

edit: Oké, akkor marad így. Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot? 424776184 Topic lezárva.
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
FanTom
Die Alive
Die Alive



Belépett : 2009. Dec. 12.
Hozzászólások : 24

Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot?   Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot? EmptyHétf. Május 24, 2010 3:35 pm

Jó így a fórum, az aktivítás meg szerintem ahogy jön a koncert úgy élénkül és utána meg jó lesz ha van egy hely ahol elmondhatjuk a véleményünket Tarjáról , a koncertről vagy a bandáról (én még nem láttam az új bandát élőben)

Pl Örülék ha lenne egy összefoglaló hogy ki honnan megy koncertre ki mellett van hely, ki az aki valakit el tudna vinni.

Hogy nyissam a sort mi egy Berlingóval megyünk Veszprémből haverommal.
Amennyiben valaki ide csapódna úgy eresszen egy levelet nekem cbhelp[kukac]gmail[pont]com és megdumálom haverral hogy nem bánná e. (szerintem nem)

Szóval több ilyen felajánlás és máris tömegesen megoldható az utazás olcsóbban mintha csak egyedül menne mindenki.
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot?   Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot? EmptySzomb. Május 08, 2010 1:04 pm

Ja, és ha továbbra is ezt a fórumot szeretnétek, ne felejtsétek el, hogy nyithattok topicokat olyan témákról amik érdekelnek titeket és még nincs hol beszélni róluk. Csak arra vigyázzatok, hogy a megfelelő részlegbe tegyétek. Smile:
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Danlopka
I Walk Alone
I Walk Alone



Belépett : 2010. Jan. 16.
Hozzászólások : 3

Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot?   Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot? EmptyPént. Május 07, 2010 10:21 am

Egyetértek az előttem megszólalókkal, szerintem is maradjon így a fórum. Bár eddig én sem voltam aktív, de igyekszem felpörögni Smile:
Vissza az elejére Go down
Suske
Die Alive
Die Alive
Suske


Belépett : 2010. Jan. 24.
Hozzászólások : 15

Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot?   Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot? EmptyCsüt. Május 06, 2010 10:19 pm

Személy szerint örülnék ha sikerülne egy jó, aktív fórumon összehozni Smile:
Támogatom, hogy maradjon a fórum. Sok jó embert lehet megismerni ilyen helyeken :aww: Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot? 424776184
Vissza az elejére Go down
Eszter
Until My Last Breath
Until My Last Breath
Eszter


Belépett : 2009. Dec. 05.
Hozzászólások : 286

Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot?   Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot? EmptySzer. Május 05, 2010 9:01 pm

Szerintem maradjon,mert meg nincs kizarva ,hogy nem indulna be es akkor megint koltoztetni kellene. Very Happy:
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot? Empty
TémanyitásTárgy: Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot?   Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot? EmptySzer. Május 05, 2010 6:57 pm

Mivel az aktivitás a fórumon nagyon alacsony, érdekelne az, hogy érdekeltek vagytok-e egyáltalán egy fórum további fenntartásában.

Kérlek olvassátok el az alábbiakat, és válaszoljatok a fenti kérdésre.

> Maradjon így, ahogy van: Nem változtatunk a fórumon, de ennek csak akkor van értelme, ha vannak aktiv tagjaink, tehát csak akkor válasszátok ezt az alternatívát, ha - persze nem kötelező minden nap - de gyakrabban fogjátok látogatni a fórumot.

> Egyszerűsítsük le. Visszaköltöztetnénk a fórumot a klub főoldalára (aki tagja a klubnak a kezdetektől az látta már milyen) és csak pár topic lenne. Pl. egy a klubról, egy Tarjáról, és egy a tagoknak, ahol lehet beszélni bármiről.

> Nem kell fórum.
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Ajánlott tartalom





Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot?   Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot? Empty

Vissza az elejére Go down
 
Szeretnénetek-e továbbra is ilyen fórumot?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Winter Storm Hungary :: Archívum :: Archívum-
Ugrás: