Winter Storm Hungary
A fórum lezárva.
Winter Storm Hungary
A fórum lezárva.
Winter Storm Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A FÓRUM BEZÁRVA | csak olvasható üzemmód
 
FőoldalFőoldal  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Játszottok valamilyen hangszeren?

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Esztó
I Walk Alone
I Walk Alone
Esztó


Belépett : 2010. May. 06.
Hozzászólások : 9

Játszottok valamilyen hangszeren? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszottok valamilyen hangszeren?   Játszottok valamilyen hangszeren? EmptyHétf. Május 10, 2010 8:19 pm

Eleinte én is dobolni szertettem, de lebeszéltek, mondván, hogy felesleges szolfézsra pazarolni az időmet ha "csak" dobolok. Szoktam nézni, hogy játszanak az ütősök, meg az osztálytársam is az, mondhatom félelmetesek. Szemem-szám nyitva marad, ha koncerten vagyok!
Vissza az elejére Go down
Suske
Die Alive
Die Alive
Suske


Belépett : 2010. Jan. 24.
Hozzászólások : 15

Játszottok valamilyen hangszeren? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszottok valamilyen hangszeren?   Játszottok valamilyen hangszeren? EmptyHétf. Május 10, 2010 4:42 pm

Eszter írta:
Dobolni en is szeretnek,lenne is lehetosegem ra,de a szuleim szerint nem eri meg. :=(:

Ha van lehetőséged használd ki Smile:
Neked annyiban megéri, hogy azon is fogsz tudni játszani, ha nem is profi szinten de hobbi szinten biztos Smile:
Vissza az elejére Go down
Eszter
Until My Last Breath
Until My Last Breath
Eszter


Belépett : 2009. Dec. 05.
Hozzászólások : 286

Játszottok valamilyen hangszeren? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszottok valamilyen hangszeren?   Játszottok valamilyen hangszeren? EmptyPént. Május 07, 2010 3:12 pm

Dobolni en is szeretnek,lenne is lehetosegem ra,de a szuleim szerint nem eri meg. :=(:
Vissza az elejére Go down
Suske
Die Alive
Die Alive
Suske


Belépett : 2010. Jan. 24.
Hozzászólások : 15

Játszottok valamilyen hangszeren? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszottok valamilyen hangszeren?   Játszottok valamilyen hangszeren? EmptyPént. Május 07, 2010 10:20 am

Én gitározni tanultam, hobbi szinten Smile:. Ma már ritkábban veszem elő pedig, van elektromos, és akusztikus is Smile Viszont van pár dal amit eltudok játszani Smile:
Mostanában Korn-t nézegetek gitáron Smile: Epica-t is nézegettem :Wink:
Dobolni szívesen megtanulnék Smile:
Vissza az elejére Go down
Esztó
I Walk Alone
I Walk Alone
Esztó


Belépett : 2010. May. 06.
Hozzászólások : 9

Játszottok valamilyen hangszeren? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszottok valamilyen hangszeren?   Játszottok valamilyen hangszeren? EmptyCsüt. Május 06, 2010 8:53 pm

Én nyolc éve furulyázom, és azt hiszem, elmondhatom, hogy ha elém raknak egy kottát, ami megfelel a hangszer hangterjedelmének, el tudom játszi. Egy évig klarinétoztam, de egyáltalán nem tetszett. Most furulya mellett fuvolázom is, de még nagyon kezdő vagyok.
Vissza az elejére Go down
Eszter
Until My Last Breath
Until My Last Breath
Eszter


Belépett : 2009. Dec. 05.
Hozzászólások : 286

Játszottok valamilyen hangszeren? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszottok valamilyen hangszeren?   Játszottok valamilyen hangszeren? EmptyCsüt. Feb. 18, 2010 3:56 pm

En zongorazni tanulnek meg legszivesebben.Neha meg a gitar is kezem ala kerul,de nem mondhatom el,hogy tudok gitarozni.Nehany szamot/reszletet tudok, amiket felszedek innen-onnan
Vissza az elejére Go down
Lilith
I Walk Alone
I Walk Alone



Belépett : 2010. Feb. 05.
Hozzászólások : 2

Játszottok valamilyen hangszeren? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszottok valamilyen hangszeren?   Játszottok valamilyen hangszeren? EmptySzer. Feb. 17, 2010 11:09 pm

Én szintén zongorán tanulok, bár már nem szeretem, mert anyám erőlteti. Félek, ha így folytatja, el fogok hidegülni attól a csodás hangszertől.
Szívesen tanulnék hegedülni. Énekelni pláne tanulnék. Operaénekes szeretnék lenni, remélem összejön.
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Játszottok valamilyen hangszeren? Empty
TémanyitásTárgy: Játszottok valamilyen hangszeren?   Játszottok valamilyen hangszeren? EmptyKedd Dec. 29, 2009 2:41 pm

Mikor kisebb voltam zongoráztam egy keveset, de csak annyi ideig, hogy az alapokat megtanuljam. Nem mondhatom, hogy le tudnék zongorázni egy normális darabot. Tehát a zene ilyen szempontból nem igazán az én területem.
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Ajánlott tartalom





Játszottok valamilyen hangszeren? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszottok valamilyen hangszeren?   Játszottok valamilyen hangszeren? Empty

Vissza az elejére Go down
 
Játszottok valamilyen hangszeren?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Winter Storm Hungary :: OFF TOPIC :: Minden más-
Ugrás: