Winter Storm Hungary
A fórum lezárva.
Winter Storm Hungary
A fórum lezárva.
Winter Storm Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A FÓRUM BEZÁRVA | csak olvasható üzemmód
 
FőoldalFőoldal  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Tarja mint a Nightwish énekesnője

Go down 
+6
Indica
Cordell
Ádám
timikke
Eszter
Kinga
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Melyik a kedvenc albumotok?
Angels Fall First
Tarja mint a Nightwish énekesnője - Page 2 Vote_lcap10%Tarja mint a Nightwish énekesnője - Page 2 Vote_rcap
 10% [ 2 ]
Oceanborn
Tarja mint a Nightwish énekesnője - Page 2 Vote_lcap19%Tarja mint a Nightwish énekesnője - Page 2 Vote_rcap
 19% [ 4 ]
Wishmaster
Tarja mint a Nightwish énekesnője - Page 2 Vote_lcap10%Tarja mint a Nightwish énekesnője - Page 2 Vote_rcap
 10% [ 2 ]
Century Child
Tarja mint a Nightwish énekesnője - Page 2 Vote_lcap33%Tarja mint a Nightwish énekesnője - Page 2 Vote_rcap
 33% [ 7 ]
Once
Tarja mint a Nightwish énekesnője - Page 2 Vote_lcap28%Tarja mint a Nightwish énekesnője - Page 2 Vote_rcap
 28% [ 6 ]
Összes szavazat : 21
 

SzerzőÜzenet
Eszter
Until My Last Breath
Until My Last Breath
Eszter


Belépett : 2009. Dec. 05.
Hozzászólások : 286

Tarja mint a Nightwish énekesnője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tarja mint a Nightwish énekesnője   Tarja mint a Nightwish énekesnője - Page 2 EmptyHétf. Dec. 07, 2009 5:23 pm

Century Child,joforman a kedvenc szamaim mind onnan vannak.
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Tarja mint a Nightwish énekesnője - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Tarja mint a Nightwish énekesnője   Tarja mint a Nightwish énekesnője - Page 2 EmptyVas. Dec. 06, 2009 11:01 pm

Tarja tevékenykedése '96 és 2005 között. Szerintem nem kell sokat időzni azon, hogy milyen szerepet töltött be Tarja az együtteseben. Razz

Melyik a kedvenc albumotok, számotok, videótok, DVD-tek?

---
A kedcenc albumom az talán az Oceanborn. (Passion and the Opera :(L): ) Nem is tudom, ha helyes sorrendbe helyezni őket. Annyira közel állnak egymáshoz az én esetemben. Tarja mint a Nightwish énekesnője - Page 2 1518395336

A legjobb videójuk szerintem a Sleeping Sun (2005), annak ellenére hogy jó pár évig a '99-es változatot dicsértem. Razz Egész jó klippjeik vannak.

A kedvenc számaim pedig gyakran változnak, és sok mindentől függnek, de igy visszatekintve, talán, mint már emlitettem, a PATO az ami mindigis tetszett, a Ghost Love Score, Astral Romance, Fantasmic, ésigytovább...
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
 
Tarja mint a Nightwish énekesnője
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nightwish
» Kivel szeretnétek, ha együtt dolgozna?/ Miket szeretnétek ha énekelne?
» Tarja stilusa
» Tarja hivatalos oldala/blogja
» Tarja a szebeni ARTmania fesztiválon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Winter Storm Hungary :: TARJA :: Az énekesnő-
Ugrás: